Rattan naturalny

0
Rattan naturalny

RATTAN NATURALNY

Fascynacja egzotycznymi materiałami plecionkarskimi

Rattan naturalny, czyli materiał uzyskany z rotangu, jest doskonały do produkcji mebli. W ostatnich latach wraz ze stylem BOHO wróciła moda na ten piękny materiał, który w strefie outdoor został wyparty przez materiały syntetyczne, odporne na działanie czynników atmosferycznych. Szczególną popularnością cieszą się plecionki rattanowe, wykorzystywane do produkcji mebli i wykończania wnętrz.

 rattan naturalny

Plecionki rattanowe sprzedajemy na metry z rolki. Rolki są różnej długości, najczęściej około 15 m b. Składając zamówienie warto zwrócić uwagę na szerokość plecionki, w naszej ofercie mamy szerokości od 45 cm do 100 cm. Plecionka o szerokości 100 cm jest dostępna tylko w naszym sklepie.

Naturalny rattan jako front szafy

Obecnie plecionki rattanowe najczęściej są wykorzystywane do produkcji modnych frontów meblowych. Można je mocować do ram drewnianych klinując specjalnym kołkiem trapezowym lub za pomocą zszywek tapicerskich.

rattan naturalny do wyplatania siedzisk

Rattan naturalny do wyplatania to osobny temat, któremu warto poświęcić więcej uwagi. Tutaj zasygnalizujemy jedynie, że w naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości włókna do wyplatania siedzisk w krzesłach i fotelach, oraz wikler, czyli taśmy rattanowe z licem.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium